Воскресенье, 18.04.2021, 12:27
Приветствую Вас Гость | RSS

Андрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Річний звіт керівника

Звіт директора Андрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Гаврилова Олександра Юрійовича

про роботу школи у 2020 – 2021 навчальному році

Андрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області має статус комунального закладу освіти. Засновником закладу освіти є Бердянська районна рада Запорізької області.

Андрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області є юридичною особою, вона має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, ідентифікаційний номер, власні бланки. Заклад освіти у своїй діяльності керується Конституцією, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», нормативно-правовими актами Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Кодексами України та рішеннями Бердянської районної ради, іншими нормативно-правовими актами та статутом. Основним видом діяльності школи є освітня діяльність у сфері загальної середньої освіти, в наявності є відповідна ліцензія, яка видана в установленому законодавством порядку. Головною метою діяльності закладу освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти. Головними завданнями Андрівської ЗОШ є: - забезпечення реалізації права громадян на загальну середню освіту; - виховання громадянина України, свідомого ставлення до обов’язків людини та громадянина; - виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй; - формування й розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення; - виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів України, прав і свобод людини та громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії; - розвиток особистості учня, його здібностей та обдарувань, наукового світогляду; - реалізація права учнів на вільне формування політичних і світоглядних переконань; - виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засад здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного й психічного здоров’я учнів ; - створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину й суспільство.

В школі працює 19 вчителів.

З них: спеціаліст – 1 спеціаліст ІІ категорії - 4

спеціаліст І категорії - 10

спеціаліст вищої категорії - 4

мають звання «Старший учитель» 2

А також 4 спеціаліста: медична сестра, бібліотекар, 2 бухгалтера;

7 осіб обслуговуючого персоналу: завгосп, 2 охоронця, 3 прибиральниці, 1 двірник.

Станом на 29 травня в школі навчаються 95 учнів.

В 1-2 класах 21 учень здобував знання за програмою «Нова українська школа».

3-4 класи нараховували 22 учня,

в 5 – 9 класах навчалося 35 учнів,

в 10 - 11 класах 17 учнів та 1 учень (мешканець м. Донецьк) навчався дистанційно.

Випускників 9 класу – 6, 11 класу – 6.

2019-2020 навчальний рік учні 3 – 11 класів закінчили з: - високим рівнем навчання 2 учні (3 %) - достатнім рівнем – 20 учнів (27 %) - середнім та достатнім рівнем - 46 учнів (62 %) - мають оцінки низького рівня – 6 учнів (8 %)

Відповідно до наказу МОН від 30 березня 2020 року № 463, зареєстрованого Міністерством юстиції України 09 квітня 2020 року за № 333/34616, учнів 4-х, 9-х та 11-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації. Рішенням педагогічної ради школи від 28.05.2020 р. № 4 учні 1- 8, 10 класів переведені до наступного класу. У зв’язку із звільненням учнів від державної підсумкової атестації, згідно наказу МОН України, рішення педагогічної ради школи від 10.06.2020 р. № 5 зі школи випущено учнів 9, 11 класів в кількості 12 осіб із врученням свідоцтв про освіту.

У 2019-2020 н.р. учні школи з вчителями приймали участь у конкурсах

Рунчева Валентина Григорівна 1клас Дистанційна олімпіада «Всеосвіта-2020»: «Народознавство», «Безпечна дорога до школи», Всеукраїнська інтернет-олімпіада « На урок» Конкурси: • «Слово до слова», • « Безпечний інтернет», • «Зимові свята в традиціях нашого народу», • «Захисники України», • « Від бандури до цимбал», • «Безпечний інтернет». Олімпіади з предметів початкової школи « На урок». Участь в онлайн-акції «Памятаємо. Перемагаємо». Участь в онлайн –акції до Дня вишиванки.

Колєснікова Світлана Іллівна 2 клас Дистанційна олімпіада «Всеосвіта-2020»: «Народознавство», «Безпечна дорога до школи», Всеукраїнська інтернет-олімпіада « На урок» Конкурси: • «Слово до слова», • « Безпечний інтернет», • «Зимові свята в традиціях нашого народу», • «Захисники України», • « Від бандури до цимбал», • «Безпечний інтернет». Олімпіади з предметів початкової школи « На урок», участь в онлайн –акції до Дня вишиванки, Всеукраїнська виставка –конкурс з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», Проект « Подаруй мамі свято», Всеукраїнський проект « Бровко та Мурчик - мої улюблені герої». «Читати-це круто», участь в онлайн-акції «Памятаємо. Перемагаємо».

Коротун Галина Володимирівна 3клас Дистанційна олімпіада «Всеосвіта-2020»: «Народознавство», «Безпечна дорога до школи» Всеукраїнська інтернет-олімпіада « На урок» Конкурси: • «Слово до слова», • « Безпечний інтернет», • «Зимові свята в традиціях нашого народу», Олімпіади з предметів початкової школи « На урок», Міжнародний математичний конкурс « Кенгуру»

Бакарджиєва Галина Сергіївна 4 клас Дистанційна олімпіада «Всеосвіта-2020»: «Безпека на дорозі», «Безпечна дорога до школи», «Екологічна грамотність», «Українське народознавство» «Основи кібербезпеки». Всеукраїнська інтернет-олімпіада « На урок» Конкурси: • «Слово до слова», • « Безпечний інтернет», • «Зимові свята в традиціях нашого народу», • «Захисники України», • « Від бандури до цимбал», • «Безпечний інтернет». Олімпіади з предметів початкової школи « На урок», Всеукраїнська районна олімпіада з математики (Лаврик Є, ІІІмісце), Міжнародний конкурс з української мови ім П. Яцика(Ломакін О.,ІVм.), участь в онлайн-акції «Памятаємо. Перемагаємо».

Георгінова Оксана Дмитрівна Історія, математика - Участь в семінарі-тренінгу «Використання документальних фільмів під час навчальних занять, як інструменту просвіти в сфері прав людини»; - участь в організації та проведенні інтерактивного квесту « Запорізьке козацтво – гордість української нації»; - проведення майстер-класу з виготовлення мартенічок в стінах Бердянського краєзнавчого музею; - проведення семінару-тренінгу для педагогів «Через школу до громади: навчання культурі миру і толерантності для раннього попередження конфліктів»(Одеса); - Дистанційна олімпіада «Всеосвіта-2020»; - Всеукраїнська інтернет-олімпіада « На урок»; - Всеукраїнська олімпіада з історії (районний етап)

Волканов Олег Олександрович інформатика Безпечний інтернет, Шкільна всеукраїнська дистанційна ОЛІМПІАДА Інформатика

Гаврилова Наталя Вікторівна Українська мова, українська література, російська мова та зарубіжна література Конкурс ораторського мистецтва «Красномовці» ( 3місце), Конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози « Я – за єдину Україну», Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика (ІІІ місце) та конкурс з української мови Т.Шевченка (ІІІ місце), Всеукраїнський конкурс творчих робіт школярів «Літературний всесвіт» « Від мрії до зірок»

Бонжукова Людмила Степанівна Алгебра, геометрія Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Ушева Валентина Костянтинівна Біологія, географія Районний етап олімпіади з біології

Шевченко Олександр Вікторович Фізична культура Футбол, теніс, шахи (районні змагання), Всеукраїнський спортивно - масовий захід «Олімпійське лелеченя»

Засипко Олексій Олександрович Трудове навчання, інформатика, ОЗ Всеукраїнська виставка-конкурс з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

Дубовік Гелія Ігорівна Українська мова та література Олімпіада з української мови(районний етап)( ІІІ місце); Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика (ІІІ місце) та конкурс з української мови Т.Шевченка

Палєнкова Людмила Володимирівна Англійська, українська мови та укр. література К-с «Об’єднаймося ж, брати мої»», Конкурс ораторського мистецтва «Красномовці»( 2 місце), Конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози « Я – за єдину Україну», Районна олімпіада з англійської мови( 2 місце); Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика та конкурс з української мови Т.Шевченка

Кюрчева Жанна Василівна Англійська мова Конкурс ораторського мистецтва «Красномовці»( 2 місце), Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних; Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

Черкез Анатолій Володимирович Фізика, музика Всеукраїнська виставка – конкурс з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», конкурс ораторського мистецтва «Красномовці»( 2 місце), фотовиставка до Дня Соборності України «Україна - це ми», Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

Чонгова Галина Володимирівна Російська мова та зарубіжна література Дистанційна олімпіада «Всеосвіта-2020» : «Зарубіжна література»

Кюрчева Наталя Володимирівна бібліотекар Всеукраїнська виставка – конкурс з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», Конкурс «Шкільна бібліотека» .

Під час карантину було організовано проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій .

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154, відділу освіти, культури та молоді райдержадміністрації №297 від 16.04.2020 щодо проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій під час карантину в Андрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено:

1. Інструктаж для батьків та учнів щодо організації дистанційної форми навчання під час карантину та надання роз`яснювальної інформації щодо виконання завдань дистанційної форми навчання у Viber, WyatsApp, Telegram та соціальній мережі Facebook.

2. Заходячи до шкільного сайту у розділ «Домашнє завдання», учні отримували їх.

3. Вчителями школи перевірялися завдання.

4. Педагоги школи використовували в роботі з учнями відеоматеріали сервісу YouTube.

5. Зворотній зв'язок був налагоджений за допомогою електронної пошти, отримання відповідей та оцінювання учнів.

6. За допомогою Coоgle Classroom учні 2 класу (вчитель Колєснікова С.І.) опановували навчальний матеріал.

7. Класоводами та вчителями-предметниками оформлені журнали обліку навчальних досягнень на період карантину. Адміністрацією школи була проведена така робота: - корекція навчального плану на ІІ семестр; - складання індивідуального плану роботи на період карантину; - робота з методичною літературою; - вебінар «Онлайн-тести «На Урок» для дистанційної роботи» (сайт naurok.com.ua); - Робота зі шкільною документацією; - накази, звіти згідно листів-інформаторів відділу освіти; - самоосвіта (вивчення інтернет простору для саморозвитку). Сайт «На Урок»; - комплектація матеріалів з атестації; - опрацювання фахової літератури; - робота з класними керівниками: консультації для класних керівників з питання організації навчально-виховної роботи для учнів під час весняних канікул в дистанційному форматі у Viber; - робота з поштою та шкільною документацією (накази, звіти згідно листів-інформаторів відділу освіти); - складання тижневих планів роботи; - підвищення професійної майстерності шляхом перегляду освітнього сайту «Уміти вчити: спільнота освітян» (https://www.facebook.com/groups/ict.in.ua/); - дистанційні індивідуальні онлайн-консультації з вчителями (за запитом) в Instagram, Viber; - індивідуальні онлайн-консультації для учнів, які потребують допомоги під час навчання в дистанційній формі; - підготовка матеріалу до педради (створення презентації, відео); - систематизація матеріалу з методичної роботи.

Перелік виховних заходів за 2019 – 2020 навчальний рік

1 Свято Першого дзвоника, флешмоб 1 – 11 02.09.19

2 Перший урок, створення логотипу класу 1 – 11 02.09.19

3 Екологічні десанти «Я – господар школи» 1 – 11 13.09.19

4 Шкільний олімпійський тиждень. Відкриття Малих Олімпійських ігор. 2 – 11 16.09-20.09.19

5 Мала учнівська спартакіада серед учнів Андрівської, Троянської, Дмитрівської ЗОШ 19.09.19

6 Тематична книжково-ілюстративна виставка «Героям слава», присвячено 76 річниці визволення України від нацистських загарбників 1 – 11 17.09.19

7 Урочистий захід «Покладання квітів до братських могил», присвячений Дню визволення України від нацистських загарбників 1 – 11 17.09.19

8 Флешмоб «На крилах не зважаючи на вітер» до Дня Миру 1 – 11 23.09.19

9 Акція до Міжнародного дня людей похилого віку «Доброта» 1 – 11 01.10.19

10 Конкурсно -ігрова програма до День вчителя «Останній урок» 1 – 11 04.10.19

11 Відкритий кінозал до Дня захисника України «Доба козаччини» 5 – 9 10.10.19

12 Квест «Пропала булава» 8 – 11 11.10.19

13 До Дня української писемності та мови було проведено заходи: • конкурс мовознавчих афіш «Вивчай! Знай! Рідну мову поважай» • Мовознавчий марафон: а)конкурс театралізованих постановок «Спитай себе, дитино, хто ти є, і в серці обізветься рідна мова» б)брейн-ринг «Вчиться складно говорити своїм рідним словом» в)літературна вікторина «Книжкове дефіле» г)мовознавчий двобій «За Україну, за її мову!» 2 – 11 2 – 4 5 – 7 2 – 7 8 – 11 08.11.19 15.11.19

14 День обіймів. Фотоконкурс «Подаруй світу посмішку» 1 – 11 19.11.19

15 Флешмоб до Дня Гідності та Свободи «Моє майбутнє вільна Україна» 2 – 11 21.11.19

16 Загальношкільна акція «Свічка пам’яті». Вшанування жертв голодомору. 1 – 11 22.11.19

17 День знань з основ здоров’я. Квест 5 – 11 26.11.19

18 Тренінг до Дня боротьби зі СНІДом «Маршрут безпеки» 8 – 11 02.12.19

19 День Української армії • Спортивно-ігрова програма «Зростаємо мужніми» • Військово-спортивна естафета 2 – 4 5 – 11 06.12.19

20 Години спілкування до Всесвітнього дня прав людини з тем: • «Я маю право на …»; • «Закон про тебе і для тебе»; • «Хто несе відповідальність за моє життя». 2 – 4 5 – 7 8 – 11 10.12.19

21 Свято до Дня Святого Миколая 1 – 4 19.12.19

22 Пригоди Нового року 1 – 4 27.12.19

23 Новорічна дискотека 90-х 5 – 11 27.12.19

24 До Деня Соборностi України «Від щирого серця… тобі, рідна ненько!» 1 – 11 22.01.2020

25 Виховний захід «Памяті Небесної Сотні присвячується…» 1 – 11 20.01.2020

26 Мiжнародний день рiдної мови: • Флешмоб «Дивослово»; • Свято до Міжнародного дня рідної мови «Її Величність - Мова»; • Флешмоб «Рідній мові посилання»; 1 – 4 1 – 11 5 – 11 21.02.2020

27 Міжнародний день жінок: • фотозона «Весна надихає на творчість»; • вікторина «Жінка з великої літери»; 1 - 11 06.03.2020

28 Відкритий кінозал «Кібербулінг» 1 – 11 12.04.2020

29 Відкритий кінозал «34 роки Чорнобильської трагедії»; 24.01.2020

30 Oнлайн квест «Друга світова. Запорізький рахунок»; 2 – 11 08.05 – 09.05.2020

31 Oнлайн вікторина «День Європи в Україні»; 5 – 11 16.05.2020

32 Арт марафон «Святковий травень до нас завітав!»: • Oнлайн конкурс читців «Пам’яті цілюще джерело…»; • Oнлайн конкурс дитячого малюнку «Пам’ятаємо. Перемагаємо»; • Oнлайн конкурс дитячого малюнку «Вітаємо усіх, чиє ім’я Мама»; • Oнлайн конкурс дитячого малюнку «Європа - частинка душі, а я частинка Європи»; • Пісенний онлайн флешмоб «Мамина вишиванка»; • Родинний онлайн фотофлешмоб «Вдягни вишиванку – зроби цей день яскравим»; 1 – 4 08.05.2020

33 Cвято останнього дзвоника «Промовиста тиша» (створення відеоролику для випускників школи); 1 – 11 29.05.2020

34 Конкурс відеороликів «Країна сонячних мрій» до міжнародного дня захисту дітей. 2 01.07.2020

Про заходи з питань охорони дитинства у 2019 -2020 н.р.

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 09.02.2018 № 2578/0/2-18/37 щодо виконання протокольного рішення Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства та відділу освіти Бердянської райдержадміністрації від 21.02.2018 №247 «Про заходи з питань охорони дитинства» в Андрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено:

1. Година спілкування «Вплив інформаційного простору на особистість дитини»

2. Відкритий кінозал «Кібербулінг»

Щодо протидії булінгу в Андрівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено: 

1 Імітаційна гра для молодших школярів (1-4-й класи) «Якщо тебе ображають» Жовтень Класні керівники

2 Тренінг для старшокласників «Спілкування – це здорово» Листопад Заступник директора з виховної роботи

3 Тиждень толерантності Листопад Учнівське самоврядування, класні керівники

4 Тренінг для вчителів «Роль вчителя у профілактиці шкільного булінгу» Зимові канікули Заступник директора з виховної роботи,

5 Тематичні батьківські збори «Булінг в дитячому середовищі» Грудень Класні керівники

6 Конкурс плакатів, малюнків проти насильства «Світ без насильства очима дитини» Березень Учнівська рада, заступник директора з виховної роботи

7 Пам'ятки для батьків «ЗУПИНЕМО БУЛІНГ РАЗОМ» Березень Заступник директора з виховної роботи

8 Відкритий кінозал (2-11-х класів) на тему «Кібербулінг» Квітень Класні керівники

Відповідно до листа від 21.02.2020 № 168 «Про виконання Державної цільової програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» в Андрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено:

1. Година спілкування для старшокласників з теми «Безпечне працевлаштування»

2. Перегляд фільму «Станція призначення – життя»

Витрати школи у 2019 році (на 31.12.2019 р.)

ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД – 4 078 967,78 грн.

1. По КПК 0611020 були здійсненні наступні видатки

- По КЕКВ 2111 «Заробітна плата» - 2943713,43грн., в т.ч.

Освітня субвенція – 2217048,57грн,

Місцевий бюджет – 639707,86грн,

Сільський бюджет – 86957,00грн.

- По КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 639808,80грн., в т.ч.

Освітня субвенція – 479841,99грн, Місцевий бюджет – 140743,81грн,

Сільський бюджет – 19223,00грн.

- По КЕКВ 2210 - 47523,95грн , в т.ч.

Закупівля шкільних меблів НУШ – 21100,00грн,

Закупівля дидактичних матеріалів НУШ – 14750,00грн.

Канцтовари – 654,15грн.,

Господарчі товари та миючі засоби – 3500,80грн,

Емаль, фарба – 6106,00грн,

Класні журнали – 1413,00грн.

- По КЕКВ 2220 - 1658,00грн., в т.ч.

дезактин – 600,00 грн

медичні засоби – 1058,00 грн.

- По КЕКВ 2230 – 67551,95грн., в т.ч.

продукти харчування (1-4класів) за рах. С/Р – 61608,08 грн

продукти харч. (пільгова категорія) за рах. міс.бюджету – 5943,87 грн.

- По КЕКВ 2240 – 24303,13 грн., в т.ч.

Послуги з автоматизації пожеж. сигналізації – 4400,00 грн,

Курс Школа – 750,00 грн,

Послуги по доставці підручників – 4057,19 грн,

Поточний ремонт комп. техніки – 720,00грн,

Послуги по заправці вогнегасників – 1690,00грн,

Вимір опору контур. заземлення – 2750,00грн.,

Мiкробiологiчне та бактер. дослiдження питної води та страв – 3599,70грн.,

Проведення медичного огляду працівників – 6336,24грн.

- По КЕКВ 2250 - 3040,00грн., в т.ч.

Видатки на відрядження НУШ – 3040,00 грн.

- По КЕКВ 2272 – 2050,50 грн., (водопостачання)

- По КЕКВ 2273 – 347153,42 грн., (електропостачання)

- По КЕКВ 2282 – 1224,60 грн., в т.ч.

Навчання у сфері цивiл.захисту, "Правила безпеч.та техн. експлуат. електроуст. споживачiв", "Правила пожеж.безпеки в Українi" з подальшою видачею посвідчень – 1224,60 грн

- По КЕКВ 2730 - 360,00грн., в т.ч.

Обов’язкове особисте страхування членів ДПД– 360,00 грн

- По КЕКВ 2800 - 580,00грн., в т.ч.

Адміністративний збір за реєстрацію статуту– 580,00 грн

СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОНД 2. По КПК 0611020 були здійсненні видатки за рахунок коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень 03фонд

- По КЕКВ 2210 – 15474,80 грн., в т.ч.

конструкцiйнi матеріали (лiнол., фурн., плiнтус, порог)– 15474,80 грн,

- По КЕКВ 2230 – 23718,00 грн., в т.ч.

продукти харчування – 23718,00 грн.

3. По КПК 0611020 були здійсненні видатки за рахунок коштів, отриманих як плата послуги 02фонд

- По КЕКВ 2210 – 11220,00 грн., в т.ч.

Емаль, фарба – 2800,00 грн,

Дошки стандартнi та набiр магнiтiв – 8420,00грн.

- По КЕКВ 2230 – 1437,00 грн., в т.ч.

продукти харчування – 1437,00 грн.

4. По КПК 0611020 були здійсненні видатки за рахунок коштів, отриманих як фінансування 07фонд

- По КЕКВ 3110 – 59870,00 грн., в т.ч.

Комп’ютерне обладнання, інтерактивний мультимедійний комплект для 1-го класу (НУШ) – 59870,00 грн, (за рах. державного бюджету - 24868грн, співфінансування за рах. місц. бюджету -2 487грн, за рах. залишків субвенції-32515грн)

Витрати школи у 2020 році (на 30.06.2020 р.)

ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД – 2652349,43 грн

5. По КПК 0611020 були здійсненні наступні видатки

- По КЕКВ 2111 – 1928803,35 грн, в т.ч. Освітня субвенція – 1481308,75 грн, Місцевий бюджет – 395771,95 грн, Сільський бюджет – 51722,65 грн.

- По КЕКВ 2120 – 411964,31 грн, в т.ч.

Освітня субвенція – 315947,29грн, Місцевий бюджет – 84477,95грн, Сільський бюджет – 11539,07грн.

- По КЕКВ 2210 – 2220,00 грн , в т.ч.

Трансформатор струму – 2220,00грн,

- По КЕКВ 2220 - 2113,00 грн., в т.ч.

медичні засоби – 613,00 грн.;

дезактин (хлорантоїн) – 1500,00 грн.

- По КЕКВ 2230 – 14714,20 грн., в т.ч.

продукти харчування (1-4класів) за рах. С/Р – 14157,64 грн продукти харч. (пільгова категорія) за рах. місц.бюджету – 556,56 грн.

- По КЕКВ 2240 – 5262,46 грн., в т.ч.

Послуги з автоматиз.пожеж.сигналізація – 3120,00 грн; Посл.з надання пакетів оновлень програм.комплексу «КУРС» - 750,00грн; Посл. по доставці підручників – 96,46грн. Послуги з ТО вогнегасників – 1296,00 грн.

- По КЕКВ 2272 – 470,12грн. (водопостачання)

- По КЕКВ 2273 – 286171,99грн., (електропостачання)

- По КЕКВ 2800 - 630,00 грн., в т.ч.

Адміністративний збір за реєстрацію статуту – 630,00 грн

СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОНД 6. По КПК 0611020 були здійсненні видатки за рахунок коштів, отриманих як плата послуги 02фонд

- По КЕКВ 2220 – 300,00 грн., в т.ч. Дез.засоби (хлорантоїн) – 300,00грн.

7. По КПК 0611020 були здійсненні видатки за рахунок коштів, отриманих як спонсорська допомога 03фонд

- По КЕКВ 2220 – 150,00 грн., в т.ч.

Дез.засоби (хлорантоїн) – 150,00грн.

Щодо матеріально-технічного забезпечення Андрівської ЗОШ І-ІІІ ст. у 2019 – 2020 навчальному році 

1 Ремонт підлоги першого поверху - спонсорські

2 Ремонт спортзалу - районний бюджет, спонсорські,

3 Ремонт методичного кабінету. Оформлення методичного кабінету спонсорські  - за власні кошти

4 Ремонт школи ( класні кімнати - 11, побілка стелі та фарбування підлоги в коридорах) батьківські кошти, спонсорські

5 Оформлення стенду учнівського самоврядування на другому поверсі батьківські та власні кошти

6 Підготовка котельні до опалювального сезону (крани - 4, підшипники, мастильні матеріали) спонсорські кошти, власні кошти

7 Придбання штучної ялинки спонсорські

8 Ремонт бойлера власні кошти

9 Придбання для учнів школи питної води «Срібна роса» батьківські кошти

10 Штукатурка стіни в вестибюлі батьківські кошти

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архив записей
національна горяча

Copyright MyCorp © 2021
Бесплатный хостинг uCoz